Serviss

Laipna apkalpošana. Darbs ar garantiju.

         "Rīgas Riepu Centrs" servisā klientiem ir pieejami kvalitatīvi riepu montāžas, balansēšanas, riepu remonta un nesezonas riepu uzglabāšanas pakalpojumi. Riepas pie mums glabāšanā variet atstāt gan ar, gan bez diskiem.  Montējam un balansējam riepas no R12 līdz R23, tajā skaitā Run Flat un zemprofila riepas. Uz vietas veicam TPMS (riepu spiediena kontroles sistēmu) tirdzniecību un programmēšanu. Uz vietas pieejams dzelzs un lieto disku remonts. DIsku taisnošana, disku metināšana, disku centru virpošana, disku smilšu strūklošana, disku krāsošana.

Uz vietas daudz gan jaunas, gan lietotas, vasaras riepas, ziemas riepas un vissezonas riepas. Tirgojam vieglo auto, džipu, komerctransporta un moto transporta riepas. 

Riepas pie mums par vislabākajām cenām. Tirgojam no budžeta klases riepām līdz populārāko brendu riepām. Uz vietas labākais no budžeta klases riepām: Kormoran, Sailun, Triangle, Diamond Back, SunFull u.c. ražotāji. Kā arī vidējās klases un populāko brendu riepas: Yokohama, Hankook, MIchelin, Barum, Kleber, Maxxis, Nokian, Continental, Toyo, Good Year u.c. ražotāju riepas.

Visas iegādātās riepas iespējams uzstādīt pie mums uz vietas. Riepas samontēsim ātri un kvalitatīvi. RIepu montāža aizņem 25 - 30 minūtes.

Montējam arī motociklu, motorolleru un kvadraciklu riepas. Ātri un kvalitatīvi.

Plašs auto disku piedāvājums. Diski pie mums par vislabākajām cenām. Uz vietas pieejami dažādi Audi, Bmw, Mercedes, Volkswagen, Skoda, Renault, Toyota, Hyundai, Kia, Volvo u.c. diski. Tirgojam Replica wheels, Haxer wheels, Forzza wheels, Japan Racing, Cms, Aez, Alutec, Rial, Tomason wheels, Keskin wheels u.c. ražotāju lietos diskus. Visus diskus, kas ir uz vietas iespējams piemērīt pie auto. Uz vietas daudz dāžu disku aksesuāru: riteņu skrūves, uzgriežņi, centrējošie gredzeni, disku starplikas - flanči, riepu spiediena sensori un to programmēšana.

Sadarbībā ar VENIPAK, pieejama riepu un disku piegāde pa visu Latviju! Piegāde 1-2 darba dienu laikā  uz jebkuru vietu Latvijā.