Kondicionieru uzpilde

Duntes iela 13 (pretī Circle K)

"Rīgas Riepu Centrs" servisā pieejama auto kondicionieru uzpilde ar freona gāzi. Apkalpojam ne tikai vieglos auto, bet arī lauktehniku, kravas automašīnas, autobusus, mikroautobusus, traktorus un citu spectehniku. Piebraukt pie mums iespējams arī ar lielu tehniku.
Pirms freona gāzes uzpildīšanas, pārbaudam un novērtējam sistēmas stāvokli, spiedienu un hermētiskumu tajā. Tikai pēc hemrētiskuma pārbaudes jūsu auto kondicionierī tiks iepildīta freona gāze R-134a. Kondicionieru uzpilde pie mums bez rindas.

Gāzes uzpilde un vakuma pārbaude maksā 20,00 EUR Freona gāze (R134a) maksā 5,00 EUR/100grami. Vidēji vieglās automašīnas kondicioniera uzpilde izmaksā no 40,00 līdz 70,00 EUR.

Ja sistēma vakumu netur, tad gāzi iekšā neiepildam. Ja sistēma nav hermētiska, tad ir nepieciešams kondicionēšanas sistēmas remonts. Uz vietas pieejami dažādi ar kondicionēšanas sitēmu saistīti remonta pakalpojumi: kondicionēšanas sistēmas savienojumu un caurulīšu remonts, caurulīšu argona metināšana,  auto kondicionieru kompresoru remonts un maiņa, kondicioniera radiatoru maiņa, salona gaisa filtru maiņa,  u.c. pakalpojumi.

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, piedāvājam kondicionieru uzpildi specthenikai veikt pie klienta, piemēram, ceļu būves tehnikai, trakotriem un citiem nestandarta transportlīdzekļiem. Ja ir kādi jautājumi sasitībā ar kondicionieru uzpildi, droši zvaniet mums +371 27720030.