Disku remonts

Ātri un kvalitatīvi. Labas cenas.

"Rīgas Riepu Centrs" serviss piedāvā šādus disku remonta pakalpojumus: Disku valcēšana, Disku metināšana, Disku krāsošana.

Pārsvarā auto diski tiek bojāti iebraucot bedrēs vai uz ceļa apmalēm. Savlaicīgi nesaremontēti diski var nelabvēlēgi ietekmēt automašīnas ritošo daļu un riepu nodilumu, tapēc iesakam laicīgi veikt disku remontu! Piesakiet disku remontu pa telefonu +371 27720030. Mēs novērsīsim bojājumus par saprātīgu cenu. Bojāto disku variet vest mums ar vai bez riepas. Uz vietas riepu serviss.

Dzelzs disku remonts pie mums no 10,00 EUR/gab. Disku remonta cenas un laiks izskatāms individuāli pēc diska apskates Lieto disku remonts no 20,00 EUR/gab.

Diska iztaisnošanas procesā tiek pielikti ievērojami spēki, un mēs nevaram garantēt, ka tā rezultātā disks neplaisās. Mēs izmantosim savas prasmes un pieredzi, lai tas nenotiktu. Ja remonta laikā disks plīst un rodas nepieciešamība to metināt, tad remonta laiks un izmaksas var būt lielākas. Disku metināšana sākot no 25,00 EUR par plaisu.

Pirms katras riepu montāžas mūsu meistari pārbauda arī auto disku stāvokli, nepieciešamības gadījumā, klients tiek brīdināts, par to, ja diskiem ieteicams veikt remontu. 

Piedāvājam arī disku krāsošanu. Pie mums iespējams diskus nokrāsot gan pulverkrāsā, gan auto krāsā, kas ir nedaudz dārgāka par pulverkrāsu, taču rezultāts ir daudz tuvāks oriģinālajam disku krāsojumam. Disku krāsošana aizņem no 4 - 5 darba dienām. Disku krāsošana ar pulverkrāsu no 45,00 EUR par disku. Uz vietas ir pieejami disku krāsu paraugi. Disku krāsošana ar autokrāsu no 55,00 par disku.

RRC 1RRC 2