Jaunumi

 • 12.10.2017

  2017. gada drifta sezona ir oficiāli beigusies.

  2017. gada drifta sezona ir noslēgusies. Pēdējā posmā Biķernieku trasē Ralfs Levalds ieguva 16. vietu Street klasē. Un mūsu Jānis Auziņš pēdējā posmā parādīja lielisku sniegumu Pro Am klasē, ieguva 10. vietu un kvalifikācijā ierindojās pat augstajā 4. vietā no visiem braucējiem :) Apsveicam ;) ;) ;) Redzam ka ir kur augt un, ka nekas nav nesasniedzams :) Novēlam visiem mūsu braucējiem veiksmi un tiekamies nākamajā sezonā :)

  Atvērt
 • 03.10.2017

  Drifta sezonas noslēgums.

  Nu ko, kokiem lapas jau sāk palikt aizvien raibākas un tas nozīmē, ka drifta sezona ļoti strauji tuvojas beigām :) Jau šajā svētdienā 08.10.17. Betsafe Latvijas drifta sezonas noslēgums Biķernieku trasē. Tiekamies!
  Lai veicas Jānis Auziņš un Ralfs Levalds ;) ;)

  Atvērt
 • 26.09.2017

  RX Challange ralljkross Biķernieku trasē.

  Svētdien Biķernieku trasē norisinājās RX Challange rallijkross. Pēc nosēdiena no tramplīna pēdējā braucienā radās tehniskas ķibeles, dēļ kurām trasi vairs nesanāca nobraukt līdz galam ar pilnu jaudu mūsu draugam Kristapam Sarmam ar Mitsubishi EVO. Žēl, ka tā. Bet, pateicoties ļoti labam sniegumam pirmajos braucienos, rezultātā 4. vieta 4WD Open klasē :) Apsveicam un novēlam veiksmi turpmākajās sacensībās :)

  Atvērt